Výluhy z bylin NADĚJE

Výluhy z bylin označené * jsou na objednávku, dodací lhůta cca 1-2 týdny.

Ceny jsou stejné jako v internetovém obchodě firmy Naděje, u nás neplatíte poštovné :-)

Užívání : dávkování je stanoveno na lahvičkách.

Obsah jednotlivého balení je 50 ml, grep i v 25 ml.

T57    KUSTOVNICE ČÍNSKÁ 50ml - imunita 

Posiluje obranný systém, povzbuzuje imunitu.Chrání játra a ledviny, neutralizuje těžké kovy. Stimuluje fyzickou sílu, podporuje zrak. Má silné antioxidační účinky, pomáhá oddalovat projevy stárnutí. Je ideálním přípravkem pro střední a starší generaci.

T58    LESKLOKORKA LESKLÁ - REISHI 50ml - antivirové, antibakteriální a antifungální účinky 

Posiluje obranný systém a má přímé antivirové, antibakteriální a antifungální účinky. Podporuje kardiovaskulární systém, udržování normálního krevního tlaku i žádoucí hladinu cholesterolu a krevního cukru. Příznivě ovlivňuje dýchání, pomáhá tělu v detoxikaci. 

T1    BĚLOTRN KULATOHLAVÝ 50ml – pro podporu činnosti nervových a mozkových center  

Užívá se při  svalové atrofie, periferní obrny, záněty nervů, alzheimer, bolesti hlavy, borelioza, epilepsie, krevní tlak vysoký, poruchy sluchu, sluch, zánět středního ucha, stres, nervozita, zrak, oči, strie, různé neuralgie a poruchy vedení vzruchů nervovými vlákny, uplatní se při obrnách a těžších úrazech, zánětech míchy, mozek, paměť, parkinson. Stimuluje srdeční sval. Užívá se pro podporu a obnovu činnosti nervových a mozkových center.*

T2    BRODECKÝ REDUKČNÍ ORTISLIM 50ml - zlepšení látkové výměny, zácpa

Extrakt vyrobený z ananasu, vinných hroznů a mořských řas sloužící k redukci váhy při současném posílení organismu. Tlumí pocit hladu, zabraňuje ukládání tuku, odvodňuje tělo.

T49    CEDOF 50ml - antidepresivum

Směs lípy, vrbky úzkolisté a třezalky tečkované - vynikající prostředek na psychické napětí, úzkost, stres, nervozita, nespavost a psychogenně podmíněné bolesti hlavy, ischias. Tlumí stavy vzrušení, ovlivňuje srdeční neurózu a posiluje nervy. 

T3    ČERVENÉ LAPACHO 50ml posílení obranyschopnosti

Rostlina Inků, která má vliv na oslabený organismus - zvyšuje výrazně imunitu organismu, vylučuje jedy z těla. Indiáni ji používají k léčení rakoviny. Akné, alergie, astma, artóza, artritida, bolesti zad, klouby, detoxikace, dna, kvasinky, mandle, mykóza, plísně, rakovina, revma.

T4    ČESNEK MEDVĚDÍ a ČESNEK SETÝ50 ml - dýchací cesty, střevní flóra

Česnek působí protibakteriálně a protiplísňově, mj. omezuje výskyt zlatého stafylokoka i Candidu albicans. Pomáhá při těžších průjmech, zlepšuje činnost dýchacího systému. Podporuje funkci střevní flóry, snižuje krevní tlak, brání usazovaní tuku v cévách, pomáhá normalizovat hladinu cholesterolu.

T5    DANGŠEN 50ml - střeva a ledviny, krvinky 

Ovlivňuje astma a horečnaté stavy, zvyšuje libido a potenci u obou pohlaví, prohlubuje spánek, zlepšuje zánětlivé stavy střev a ledvin, zvyšuje množství červených a snižuje počet bílých krvinek a zlepšuje prokrvení mozku.  Řeší: anemie, chudokrevnost,  krev a krvetvorba, krevní tlak nízký, leukémie, zánět střev.*

T7    ECHINACEA PURPUREA 50ml - obranné reakce, nachlazení 

Indiáni odedávna užívali echinaceu na celkové posílení organizmu. Posiluje obranyschopnost a odolnost organismu v boji proti nežádoucím procesům, podporuje zdravou funkci lymfatických žláz. Příznivě působí na křečové žíly. 

T6    ELEUTEROKOK 50ml – odolnost, prokrvení, zvýšení obranyschopnosti

Eleuterokok je adaptogenem zvyšujícím odolnost vůči stresu, zklidňuje nervovou soustavu. Zlepšuje prokrvení srdečního svalu a mozku, pomáhá odbourávat cholesterol. Posiluje funkci obranného systému, je vhodným pomocníkem při ozařování. Příznivě působí při křečových žilách.*

T8    EPISTOP 50ml - pro dobrou náladu a zlepšení psychiky 

Směs bělotrnu, třezalky a lípy pozitivně ovlivňujících nervovou soustavu. Tyto byliny pomáhají při dokonalém prokrvení, zklidňují, přispívají k udržování dobré nálady. Omezují důsledky působení stresů, pomáhají překonávat deprese.

T9    FEMINA 50ml - pro ženské orgány 

Směs libečku, meduňky, hluchavky, měsíčku, šalvěje, kontryhele a třapatky. Příznivě ovlivňuje funkci ženských orgánů, podporuje plodnost, pomáhá snáze překonávat projevy související s klimakteriem.*

T10    GOTU-KOLA (BRÁHMÍ) 50ml - celkový stimulans organismu, regeneruje životní síly 

Podporuje zdravou funkci močového a gynekologického ústrojí, rozšiřuje cévy, prokrvuje mozek, podporuje paměť, potlačuje hučení v uších. Revitalizuje organismus, pomáhá překonávat deprese, zklidňuje nervový systém. Blahodárně ovlivňuje sliznice žaludku, přispívá k udržování zdravého stavu a funkce kůže. Příznivě působí na křečové žíly. 

T11    GRAPEFRUIT 25ml - antimikrobní působení, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost

Semínko z grepu je vhodné k zevnímu i vnitřnímu užití. Výrazně pomáhá v boji proti výskytu bakterií i virů. Je vhodný pro dýchací trakt při nachlazení i při kloubních potížích, omezuje nežádoucí bakteriální procesy v těle. Vnější použití: afty, opary a další kožní poruchy, zubní kazy, podrážděné a bolavé dásně, podrážděné sliznice aj.

T12    I-STOP 50ml - slinivka, cukerný metabolismus 

Pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi, příznivě ovlivňuje činnost slinivky, zlepšuje vidění a činnost zrakového nervu. Směs bylin penízovka, borůvka a rozmarýn.*

T13    JMELÍ 50ml - krevní tlak, cévy, klimakterium 

Normalizuje krevní tlak, tlumí bolesti hlavy, závratě, návaly v klimakteriu. Omezuje usazování nežádoucích látek v cévách, zklidňuje srdeční činnost. Podporuje činnost slinivky i funkci štítné žlázy. Pomáhá omezovat projevy křečových žil, podporuje zdravou funkci kloubů.*

T14    JINAN GINGKO BILOBA 50ml - paměť, cévy 

Příznivě působí při náhlé hluchotě a hučení v uších, pomáhá rozšiřovat cévy i v hlavě, přispívá ke zlepšení paměti i stavu při degenerativních procesech v mozku. Napomáhá rovněž k prokrvení dolních končetin, podporuje normální srdeční činnost, pomáhá při úporné dušnosti a má antimikrobní účinky.

T15    JEŘÁB PTAČÍ 50ml - ženské potíže a klimakterium 

Podporuje udržování hormonální rovnováhy u žen. Normalizuje menstruační cyklus, podporuje plodnost, usnadňuje klimakterium, pomáhá udržovat zdravý stav ženských orgánů.*

T19    KOTVIČNÍK POZEMNÍ 50ml - posílení organismu, štítná žláza 

Harmonizuje a tonizuje organismus. Velmi účinně podporuje sexuální aktivitu, tvorbu spermií i zrání vajíček. Ideální pro osoby od středního věku. Pomáhá při hučení v uších, závratích a poruchách vědomí. Pomáhá revitalizovat svalovou tkáň, při rozpouštění ledvinových a žlučníkových kamenů, podporuje peristaltiku střev.

T18    KOZLÍK LÉKAŘSKÝ 50ml - nervové napětí 

Působí na zklidnění, tlumí stavy vzrušení, nervozity a duševního napětí, uklidňuje a posiluje nervy. Zklidňuje nadměrně podrážděnou srdeční činnost. Je vhodný pro navození zdravého spánku. 

T20    KRVEČISTÍCÍ EXTRAKT 50ml - látková výměna

Směs kopřiva, jetel. pampeliška a řebříček s účinky vyzkoušenými na klinikách v Kalifornii. Má výborné čistící a regenerační účinky na vnitřní orgány.*

T17    KUKUŘICE SETÁ 50ml - látková výměna, cukr

Příznivě ovlivňuje cévní systém a podporuje revitalizaci srdeční tkáně po srdečních příhodách. Je vhodná též při degenerativních změnách v tkáních končetin, při nízkém tlaku a proti otylosti.*

T23    LEDVINOVÁ SMĚS 50 ml - pročišťování ledvin

Směs hluchavky, heřmánku, břízy, vřesu, celíku zlatobýlu působí blahodárně na močové ústrojí, je vhodná při nachlazení močových cest. Pomáhá udržovat zdravou funkci kloubů, zvyšuje kvalitu pokožky.

T22    LÉKOŘICE (SLADKÉ DŘEVO) 50ml - antimikrobní působení, průdušky

Stimuluje vykašlávání hlenu z plic a průdušek, působí proti bakteriím i virům, zklidňuje křeče, podporuje funkci nadledvinek a rovnováhu ženských hormonů.

T50    LEUKOSTOP 50ml - pro zvýšení obranyschopnosti a stimulaci krvetvorby 

Směs tamaryšku, eleuterokoku, vřesu a rakytníku. Tyto byliny celkově povzbuzují organismus a jsou proto vhodné pro posílení obranného systému. Napomáhají ke zlepšení krevního obrazu a při čistění odpadních látek z těla.*

T24    LEUZEA ( Maralí kořen) 50ml - harmonizátor organismu 

Usnadňuje adaptaci na stres, stimuluje životní procesy, působí jako afrodiziakum a posiluje sexuální funkce. Napomáhá snižování hladiny cukrů, tuků a cholesterolu. Stimuluje obranné procesy, urychluje rekonvalescenci.

T21    LICHOŘEŘIŠNICE 50ml - likvidátor bakterií 

Lichořeřišnice díky silným antibakteriálním účinkům omezuje nadměrný výskyt nežádoucích bakterií v močových i v dýchacích cestách a pomáhá tak v obranných procesech při nachlazení.

T25    MATÉ 50ml - pomocník při hubnutí 

Maté napomáhá k redukci váhy, tlumí pocit hladu. Stimuluje štěpení tuku v játrech, ve střevech a v podkožní tkáni. Normalizuje snížený krevní tlak, posiluje organismus, uvolňuje stresové napětí.

T26    MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ 50ml - široké spektrum užití 

Velmi vhodný je pro posílní jater, při žlučníkových obtížích (napomáhá ke zlepšení průchodnosti žluči), při úporné dušnosti, kašli, bušení srdce, nepravidelné menstruaci. Dobře působí na narušené a podrážděné sliznice žaludku a tlustého střeva. Napomáhá i k posilování nervové soustavy.

T27    MĚSÍČEK-KOPŘIVA 50ml - kombinace s širokým záběrem působení 

Normalizuje zvýšený krevní tlak, podporuje zdravou funkci srdce. Zklidňuje křečové bolesti, podporuje činnost slinivky, jater a žlučníku. Pomáhá při nepravidelné menstruaci, posiluje organismus. Příznivě ovlivňuje stav a funkci kloubů.*

T29    NADĚJE 50ml - antiparazitní účinek 

Směs pelyňku a hřebíčku, která čistí tělo od plísní, virů, bakterií a parazitů. Přispívá k výraznému posílení obranného systému a omezuje riziko vzniku a rozvoje těžších onemocnění. Doporučuje se pravidelné užívání nejlépe s ořešákem americkým.

T51    OFENZ 50ml - pro stimulaci obranného systému 

Směs velmi účinně stimuluje obranný systém. Posiluje tělo v boji proti nežádoucím procesům, zejména v trávícím ústrojí. Potlačuje výskyt kvasinky Candida albicans a jí vyvolávající obtíže.*

T30    OSTROPESTŘEC 50ml - na čištění jater 

Prokázané jsou jeho účinky na jaterní parenchym. Přispívá k regeneraci jater i žlučníku, zlepšuje látkovou výměnu, vhodně působí i na gynekologické potíže, ale ovlivňuje i potíže plicní.

T31    PELARGONIE RŮŽOVÁ 50ml - cévy a srdce 

Podporuje čištění cév od tukových usazenin, příznivě působí na srdeční sval, posiluje jeho činnost. Povzbuzuje dobrý psychický stav. Má antibakteriální účinky, podporuje funkci průdušek, zklidňuje dráždivý kašel.*

T32    PIVOŇKA LÉKAŘSKÁ 50ml - křeče, ledviny, žlučník, koliky, hemeroidy 

Tlumí bolesti a křeče, včetně bolestí hlavy, posiluje činnost ledvin a žlučníku. Blahodárně působí na cévní systém i na anální ekzém. Ulevuje při dušnosti, zklidňuje prudké nervové reakce organismu. Normalizuje tonus (napětí) dělohy.*

T33    PUPALKA DVOULETÁ 50ml - velké spektrum účinků 

Je prospěšná pro cévní systém, podporuje krevní oběh, zlepšuje látkovou výměnu. Příznivě ovlivňuje nervovou činnost, napomáhá překonávání předmenstruačního syndromu.*

T34    PÝR 50ml - čištění organismu i krve 

Pýr napomáhá k důkladnému očištění organismu, sliznic, krve. Podporuje trávení, posiluje funkci močového ústrojí. Uplatňuje se i při kloubních i kožních potížích.*

T35    PENÍZOVKA SAMETONOHÁ 50ml - proti bakteriím, na slinivku 

Penízovka přispívá k dobré funkci slinivky i srdce. Čistí pokožku, má antibakteriální účinky, aktivizuje obranný systém proti nežádoucím procesům v organismu.

T34    RAKYTNÍK ŘEŠETLÁK 50ml - očista organismu, antibakteriální účinky 

Rakytník podporuje zdravý stav a funkci plicních a kloubních tkání, blahodárně působí na podrážděné žaludeční a střevní sliznice. Posiluje obranyschopnost, stimuluje životní pochody. Detoxikuje organismus, omezuje ukládání tuků v cévách.

T55    REHMANIE LEPKAVÁ 50ml - kostní dřeň, růst svalů, snížení cukru 

Obsahuje glykosidy a to catalpol a především rehmaniosidy, ale také látky steroidního charakteru jako beta-sitosterol, kampesterol a stigmasterol, dále arginin a glukózu. Zabraňuje krvácení, snižuje zvýšenou tělesnou teplotu, budu kostní dřeň, podporuje růst svalů a snižuje obsah cukru v krvi.*

T52    RESPIRO 50ml - nachlazení, průdušky, astma 

Směs bezu černého, divizny, jitrocele kopinatého, lípy srdčité, měsíčku lékařského a podbělu lékařského tlumí křeče průdušek a průdušnic, posiluje cévní stěny, má protibakteriální účinky. Vhodně působí při nachlazení dýchacích a močových cest, při silné dušnosti a kašli, při nežádoucích mikrobiálních procesech v uších a očích.

T37    ŘIMBABA 50ml - bolesti, klouby, střeva 

Rozšiřuje cévy, zklidňuje bolesti hlavy, migrény, menstruační bolesti. Podporuje udržování normální tělesné teploty, stimuluje žaludeční aktivitu. Příznivě působí na stav a činnost kloubů. Napomáhá rekonvalescenci dělohy po porodu.*

T38    SCHIZANDRA CHINENSIS - KLANOPRAŠKA 50ml - posílení organismu, rekonvalescence 

Posiluje zrak, podporuje dýchání, tlumí únavu, stimuluje krevní oběh. Zklidňuje bolesti a křeče, brání usazovaní tuku v cévách, příznivě ovlivňuje činnost jater. Urychluje rekonvalescenci vyčerpaného organismu.

T53    ŠII-TAKE (Houževnatec jedlý) 50ml - detoxikace, očista organismu 

Houba šii-také posiluje obranné mechanismy a pomáhá tak organismu omezovat výskyt virů. Omezuje ukládání tuku v cévách, tlumí reakce z přecitlivělosti. Je velmi vhodná pro celkovou detoxikaci organismu.*

T39    ŠTĚTKA 50ml - bylina s širokým spektrem užití 

Přispívá ke zklidnění organizmu, blahodárně působí na sliznice žaludku a dvanácterníku. Posiluje zdravou funkci plic i kloubů, stimuluje obranný systém při působení nežádoucích baktériích v tkáních.*

T40    TŘEZALKA 50ml - zklidnění, nervová soustava 

Třezalka má uklidňující účinky na nervovou soustavu, pomáhá organismu aktivizovat obranné reakce při výskytu mikrobů. Podporuje funkci cévního systému. Vhodně působí při rehabilitaci po cévních příhodách.*

T41    TŘEZALKA-ŠALVĚJ-MÁTA-MEDUŇKA 50ml - nervová soustava 

Směs bylin s uklidňujícími účinky na nervovou soustavu. Obsažené byliny pomáhají organismu aktivizovat obranné reakce proti mikrobním procesům v tkáních, upravují trávení. Přispívají k regulaci srdeční činnosti, působí na zklidnění slinivky a jater.*

T42    TOPOL 50ml - zklidnění , záněty 

Je účinný udržování normální tělesné teploty, působí pozitivně na močové cesty, klouby, prostatu . Celkově dezinfikuje organismus.

T56    TUŽEBNÍK JILMOVÝ 50ml - klouby, látková výměna, trávící systém, bolesti hlavy

Tužebník nachází uplatnění při revmatických onemocněních. Je silným potopudným prostředkem využitým při infekčních chorobách. Pomáhá i při průjmových onemocněních, otocích a při řešení problémů s obezitou.*

T54    TYKEV OBECNÁ 50ml - pročištění močových cest

Tykev působí blahodárně na fyziologický stav močové soustavy. Ovlivňuje svalovinu svěračů, pomáhá při zbytnělé prostatě. Zvyšuje kvalitu kůže a posiluje zrak. Díky vysokému obsahu stopových prvků přispívá k posílení obranného systému.*

T43    VRBKA ÚZKOLISTÁ 50ml - močové cesty, potence, prostata 

Uvolňuje vnitřní napětí, přispívá k psychické pohodě. Tiší bolesti hlavy, podporuje zdravý spánek. Příznivě působí na obranný systém při výskytu nežádoucích bakterií, podporuje normální funkci prostaty. Zklidňuje podrážděné sliznice dýchacích i trávicích cest.

T44    VŘES-PCHÁČ OSET-MĚSÍČEK 50ml - močové cesty, ženské orgány 

Blahodárně působí na močové ústrojí, posiluje zdravý stav a funkci ženských orgánů. Podporuje zdravou funkci kloubů, normalizuje otoky. Stimuluje obranný systém při výskytu nežádoucích procesů v tkáních.*

T45    ŽAMPION 50ml - alergie, krevní tlak

Spolupůsobí proti alergickým kožním a průduškovým obtížím. Má antibakteriální účinky. Vhodný je i při působení na krevní tlak. Je nespecifickým prostředkem vhodným k posílení obranného systému proti zhoubným procesům.

T46    ŽEN ŠEN-VŠEHOJ 50ml - obranyschopnost, cévní soustava 

Žen-šen napomáhá ke zlepšení látkové výměny, podporuje činnost centrální nervové soustavy i krvetvorbu, posiluje obranný systém. Působí proti ukládání tuků v cévách a podporuje jejich zdravou funkci.*

T47    ŽIDOVSKÁ TŘEŠEŇ 50ml - zlepšení látkové výměny 

Užívá se při různých kloubních problémech, působí proti vzniku močových kamenů. Podílí se i na zlepšení látkové výměny.*