Bio tyčinka OVOCE RAPUNZEL

Výjimečná lisovaná ovocná tyčinka v oplatce. Obsahuje vysoké množství ovoce, rozinky a meruňky pocházejí z projektu TURECKO firmy RAPUNZEL. Tyčinka není přislazována cukrem, je slazena jen ovocem a medem, který také zlepšuje konzistenci. Díky kvalitním sacharidům a nízkému obsahu tuku je vhodná jako zdroj energie při sportování.

SLOŽENÍ: rozinky sultánky 27 %, meruňky 15 %, jablka 15 %, med, mandle, švestky 10 %, fíky 5 %, neztužený palmový tuk, oplatka (bramborový škrob, řepkový olej). Všechny složky pocházejí z ekologického zemědělství.


 

 

Bio tyčinka BANÁN RAPUNZEL

Výjimečná lisovaná banánová tyčinka v oplatce. Je slazena pouze sušeným ovocem a medem. Obsahuje velmi vysoké množství tropického ovoce a díky kvalitním sacharidům a nízkému obsahu tuku je vhodná jako zdroj energie při sportování.

SLOŽENÍ: banány 23 %, datle 21 %, med, meruňky, mandle, mango 6 %, ananas 5 %, neztužený palmový tuk, oplatka (bramborový škrob, řepkový olej). Všechny složky pocházejí z ekologického zemědělství.
 
 
 

Bio tyčinka JOGGING

Výjimečná lisovaná ovocná tyčinka v oplatce, která chutná po jablkách. Je slazena pouze ovocem, med je přidaný pro zlepšení konzistence. Rozinky a lískové oříšky pocházejí z projektu TURECKO firmy RAPUNZEL. Obsahuje vysoké množství sušeného ovoce a díky kvalitním sacharidům a nízkému obsahu tuku je vhodná jako zdroj energie při sportování.

SLOŽENÍ: rozinky sultánky 32 %, jablka 25 %, med, mandle, lískové oříšky 8 %, amarantové vločky, neztužený palmový tuk, oplatka (bramborový škrob, řepkový olej). Všechny složky pocházejí z ekologického zemědělství.

 


 


 

 

 

 

© Bioletňany 2010 Všechna práva vyhrazena.

Bioletnany.cz