JABLEČNÝ MOŠT 100% LAŽANY BIO

BIO JABLEČNÝ MOŠT je produktem ekologického zemědělství.
JABLEČNÝ MOŠT BIO není přislazován cukrem ani umělými sladidly, je bez chemické konzervace. BIO JABLEČNÝ MOŠT ještě více pozitivně působí na nervový systém, proti únavě a účinně snižuje cholesterol v krvi. Je nefalšovaným elixírem mládí, který má svou tradici, půvab i kouzlo. Šťáva z jablek totiž obsahuje vysoké množství fenolických látek, které ve složitém organismu lidského těla působí jako antioxidanty. To jsou sloučeniny, které omezují vliv volných radikálů poškozujících buňky a lidskou tkáň. Jejichž působením může dojít k poškození cév což může vést k infarktu či mrtvici. Při narušení buněčného jádra může dokonce vzniknout nádorová buňka.
Zajímavostí jistě je, že podle posledních poznatků více fenolických sloučenin obsahuje právě JABLEČNÝ MOŠT než klasická jablka.


Složení:
100% jablečná šťáva bez cukru

Konzumace:
Mošt není doslazován, proto je vhodný při různých dietách. Může se také použít jako teplý nápoj, kdy postup přípravy je stejný jako u svařeného vína, ale bez přidání alkoholu.

Pro klasické osvěžení lze pít ředěný vodou či minerálkou.

Kontakt

BIOPOTRAVINY LETŇANY

prodejna@bioletnany.cz

BIOPOTRAVINY
Zdravá výživa
Ostravská 629
Praha – Letňany

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO-PÁ 9.30-11 a 15-19 hod.
SO, NE, SVÁTKY ZAVŘENO

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

+420 223 009 855

Vyhledávání

© Bioletňany 2010 Všechna práva vyhrazena.

Bioletnany.cz