Kozí mléčné výrobky doRA - EKOLOGICKÁ FARMA DVŮR RATIBOŘICE

 
Tyto výrobky jsou dostupné na objednávku.
 
 
 

Kozí jogurt bílý BIO

 • Velikost balení: 150 ml
 • Trvanlivost: 14 dní

Bílý kozí jogurt značky DoRa je certifikovaný bio výrobek pocházející z ekologického zemědělství. Surovinou je pasterované kozí mléko nejvyšší kvality. Mléko je zakysáno jogurtovou kulturou. Kozí jogurt má jemně nakyslou chuť a jeho konzistence není tak pevná jako u jogurtu z kravského mléka. Příčinou je odlišné složení kozího mléka.

 •  

Jogurt z kozího mléka je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Výrobek obsahuje minimálně 3 % tuku, což je méně než u mléka kravského. Obsah bílkoviny se pohybuje okolo 3 %. Složení bílkovin v kozím mléce je odlišné od bílkovin v mléce kravském, a proto je kozí jogurt vhodný pro spotřebitele, kteří trpí alergií na kravskou bílkovinu. Je celkově lépe stravitelný. Pravidelná konzumace výrobků z kozího mléka posiluje imunitní systém.

 

Kozí jogurt černý rybíz, jahoda, meruňka (3 druhy)

 • Velikost balení: 150 ml
 • Trvanlivost: 14 dní

Surovinou je certifikované BIO mléko pocházející z ekologického zemědělství. Pasterované kozí mléko nejvyšší kvality je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí černý rybíz, jahoda nebo meruňka. Kozí jogurt má jemnou lahodnou chuť a jeho konzistence není tak pevná jako u jogurtu z kravského mléka. Příčinou je odlišné složení kozího mléka.

Výrobek obsahuje minimálně 3 % tuku, což je méně než u mléka kravského. Jogurt z kozího mléka je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Obsah bílkovin se pohybuje okolo 3%. Složení bílkoviny je odlišné od bílkoviny kravské a proto je vhodný pro spotřebitele, kteří trpí alergií na kravskou bílkovinu. Je celkově lépe stravitelný. Pravidelná konzumace mléčných výrobků z kozího mléka posiluje imunitní systém.

 

Doral kozí sýr BIO, Doral kozí sýr s pažitkou BIO, Doral kozí sýr s česnekem

 • Velikost balení: 100 g
 • Trvanlivost: 30 dní

Certifikovaný bio výrobek pocházející z ekologického zemědělství. Sýr je vyroben dle vlastní receptury, přírodní nebo ochucený pažitkou, příp. česnekem. Surovinou je pasterované kozí mléko nejvyšší kvality. Sýr je vhodný k denní konzumaci i jako dezert k vínu. Výborný je nakrájený do zeleninového salátu. Má jemnou lahodnou chuť.

Sýr je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Složení bílkoviny je odlišné od bílkoviny kravské, a proto je vhodný pro spotřebitele, kteří trpí alergií na kravskou bílkovinu. Je celkově lépe stravitelný. Pravidelná konzumace výrobků z kozího mléka včetně kozích sýrů posiluje imunitní systém.

 

Pomazánkový kozí sýr BIO, Pomazánkový kozí sýr BIO pažitka, Pomazánkový kozí sýr česnek

 • Velikost balení: 100 g
 • Trvanlivost: 10 dní

Certifikovaný bio výrobek pocházející z ekologického zemědělství. Pomazánkový kozí sýr je vyroben dle vlastní receptury, přírodní nebo ochucený pažitkou, příp. česnekem. Surovinou je pasterované kozí mléko nejvyšší kvality. Sýr je vhodný k denní konzumaci. Je snadno roztíratelný.

Pomazánkový sýr z kozího mléka má jemnou lahodnou chuť a je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Složení bílkoviny v kozím mléce je odlišné od bílkoviny obsažené v kravském mléce, a proto jsou pomazánkové kozí sýry vhodné pro spotřebitele, kteří trpí alergií na kravskou bílkovinu. Výrobek je celkově lépe stravitelný.

 

Kozí žervé BIO

 • Velikost balení: 180 g
 • Trvanlivost: 14 dní

Kozí žervé značky DoRa je certifikovaný bio výrobek pocházející z ekologického zemědělství. Surovinou je pasterované kozí mléko nejvyšší. Kozí žervé je vhodné k denní konzumaci. Jde o výrobek tvarohovité konzistence. Je vhodný k přímé konzumaci i jako surovina pro domácí výrobu pomazánek nebo sladkých dezertů z kozího mléka.

Výrobek má jemnou lahodnou chuť. Je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Složení bílkoviny je odlišné od bílkoviny kravské, a proto je kozí žervé vhodné pro spotřebitele, kteří trpí alergií na kravskou bílkovinu.

 

Sydora - Syrovátkový nápoj s jablečným moštem BIO

 • Velikost balení: 3x100 ml
 • Trvanlivost: 21 dní

SYDORA je nápoj z kozí syrovátky, který obsahuje 60 % kozí BIO syrovátky a 40 % jablečného BIO moštu. Kozí syrovátka má vysokou biologickou hodnotu. Syrovátka obsahuje vitamín B12, ale i další vitamíny B1, B2, B6, E a C. Z dalších látek bílkoviny a minerály jako hořčík, vápník, draslík, fosfor. Má pozitivní vliv na stavbu kostí a zubů. Naopak neobsahuje téměř žádné soli a tuky. Pravidelná konzumace nápoje z kozí syrovátky zbavuje organismus škodlivých látek a spaluje tuk v podkoží. Je vynikající na léčbu různých druhů dermatitid.

 

 

© Bioletňany 2010 Všechna práva vyhrazena.

Bioletnany.cz